Anunt dezbatere publica Taxe si Impozite

Vineri, 10 decembrie, ora 12.00, Primaria Comunei Dumbravita organizeaza dezbatere publică online pe platforma ZOOM, in vederea stabilirii impozitelor si taxelor locale pentru anul 2022, precum si pentru introducerea taxei speciale de salubritate.

Propunerile dvs. se pot transmite in scris, atat online, pe adresa de e-mail a primariei, primaria.dumbravita@yahoo.com, precum si la sediul nostru din  Dumbravita, str.Mare, nr.1176, jud.Brasov, iar persoanele care doresc sa se inscrie pentru participare la dezbaterea publica din data de 10.12.2021 trebuie sa se inscrie pana la data de 09.12.2021, ora 16.00, folosind datele de contact sus-mentionate.

In data de 10.12.2021, dupa ora 11.30, cei care s-au inscris pentru dezbaterea publica online vor primi pe numarul de telefon folosit la inscriere un mesaj SMS cu link-ul de conectare la sedinta online, prin platforma ZOOM.

Mai jos se pot descarca documentele aferente dezbaterii publice.